Translate

wtorek, 13 września 2011

essence kajal pencils

Wszyscy na swoich blogach pokazują nowości essence, a że do moich Drogerii Natura one jeszcze nie dotarły, a co za tym idzie nie miałam okazji nic kupić, to pokażę Wam, który z wcześniejszych produktów essence przypadł mi do gustu. Są to kredki kajal. Posiadam 5 odcieni – niektóre z nich są już wycofane ze sprzedaży - chyba, że uda się Wam upolować je w koszyczku wyprzedażowym:

  • 01 black – jak widać został tej kredki już tylko kawałek, który trudno mi zatemperować – po sesji do tego posta wylądował w kuble na śmieci  
  • 09 rock star – niedostępny
  • 11 cool breeze 
  • 13 night fever – niedostępny
  • 14 hola, chica! – niedostępny


Wszystkie ww. kredki są miękkie. Łatwo narysować nimi kreskę. Kolory są wyraziste, bardzo trwałe. Wraz z upływem czasu nie blakną i nie rozmazują się. Nie podrażniają oczu. Większość płynów do demakijażu dobrze radzi sobie ze zmyciem tych kajali. Kredki można kupić w Drogerii Natura w cenie 4,99 zł/szt./1 g. Można ich używać przez 36 miesięcy po otwarciu. Kajale, które posiadam, zostały wyprodukowane w Niemczech. Do mojej kolekcji chciałabym jeszcze dołączyć 15 behind the scenes, 18 everybody’s darling i 19 all i want. Wszystkie obecnie dostępne w sprzedaży odcienie możecie sprawdzić na stronie essence: http://www.essence.eu/pl/produkty/oczy/kredka-do-oczu/kredka-do-oczu-kajal.html A jutro zapraszam na post z automatycznymi kredkami essence longlasting oraz tymi z limitowanych edycji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania postów :)
Jeśli zadasz pytanie odpowiedź na nie znajdziesz pod Twoim wpisem w komentarzach.
---------------------------------------------------------------------------------
KOMENTARZE TYPU: 'FAJNY BLOG. OBSERWUJĘ. ZAPRASZAM DO MNIE' ORAZ MAJĄCE NA CELU AUTOPROMOCJĘ BĘDĄ USUWANE.